Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Idź do kasy
Twój koszyk jest pusty

ServicePlus

Usługi dodatkowe

Nie wiesz jak podłączyć pralkę? Nie masz z kim wnieść nowego piekarnika na czwarte piętro? Nie możesz doprosić się sąsiada, aby pomógł Ci wynieść starą lodówkę, w związku z czym nowa stoi w przedpokoju? Dzięki naszemu pakietowi usług dodatkowych nie będzie to już stanowiło problemu.
Realizacja usług dostępna jest na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Zamów i sprawdź nasze usługi dodatkowe

 

Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie ekspresu do zabudowy Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytego ekspresu do zabudowy Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego ekspresu do zabudowy, zabranie zużytgo ekspresu do zabudowy (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie kina domowego Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytego kina domowego Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego kina domowego, zabranie zużytego kina domowego (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Ustawienie, podłączenie i test kina domowego Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego kina domowego, ustawienie kina domowego we wskazanym miejscu, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test kina domowego. Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, dodatkowego okablowania, przerabiania instalacji elektrycznej oraz montażu głośników. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Ustawienie, podłączenie, test kina domowego i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego kina domowego, ustawienie kina domowego we wskazanym miejscu, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test kina domowego, zabranie zużytego kina domowego (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, dodatkowego okablowania, przerabiania instalacji elektrycznej oraz montażu głośników. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie kuchenki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytego piekarnika Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego piekarnika, zabranie zużytego piekarnika (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie i test piekarnika Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego piekarnika, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, montaż z regulacją w zabudowie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test piekarnika. Koszt usługi nie zawiera przewodów elektrycznych, wtyczek, gniazdek, kostek, przerabiania szafek kuchennych, dopasowywanie maskownic, przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie, test piekarnika i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego piekarnika, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, montaż z regulacją w zabudowie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test piekarnika, zabranie zużytego piekarnika (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera przewodów elektrycznych, wtyczek, gniazdek, kostek, przerabiania szafek kuchennych, dopasowywanie maskownic, przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej płyty Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej płyty, zabranie zużytej płyty (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie kuchni (gaz/380V) i test urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej płyty, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji gazowej/elektrycznej 380V (zawór w miejscu dostępnym w pobliżu płyty/puszka w świetle szafki pod płytą w miejscu dostępnym), wpis do karty gwarancyjnej, uruchomienie i test płyty. Koszt usługi nie zawiera przewodu elektrycznego, przewodu elastycznego do gazu, przerabiania instalacji elektrycznej i gazowej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie kuchni (gaz/380V), test urządzenia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej płyty, zabranie zużytej płyty (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru), ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji gazowej/elektrycznej 380V (zawór w miejscu dostępnym w pobliżu płyty/puszka w świetle szafki pod płytą w miejscu dostępnym), wpis do karty gwarancyjnej, uruchomienie i test płyty. Koszt usługi nie zawiera przewodu Nelektrycznego, przewodu elastycznego do gazu, przerabiania instalacji elektrycznej i gazowej. na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie kuchenki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej kuchenki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej kuchenki, zabranie zużytej kuchenki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie kuchni (gaz/380V) i test urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej kuchenki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji gazowej/elektrycznej 380V (zawór w miejscu dostępnym w pobliżu kuchenki/puszka w świetle szafki pod płytą w miejscu dostępnym), wpis do karty gwarancyjnej, uruchomienie i test kuchenki. Koszt usługi nie zawiera przewodu elektrycznego, przewodu elastycznego do gazu, przerabiania instalacji elektrycznej i gazowej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie kuchni (gaz/380V), test urządzenia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej kuchenki, zabranie zużytej kuchenki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru), ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji gazowej/elektrycznej 380V (zawór w miejscu dostępnym w pobliżu kuchenki/puszka w świetle szafki pod płytą w miejscu dostępnym), wpis do karty gwarancyjnej, uruchomienie i test kuchenki. Koszt usługi nie zawiera przewodu elektrycznego, przewodu elastycznego do gazu, przerabiania instalacji elektrycznej i gazowej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie kuchenki mikrofalowej Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej kuchenki mikrofalowej Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej kuchenki mikrofalowej, zabranie zużytej kuchenki mikrofalowej (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie i test kuchenki mikrofalowej Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej kuchenki mikrofalowej, montaż z regulacją w zabudowie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test kuchenki mikrofalowej. Koszt usługi nie zawiera przewodów elektrycznych, wtyczek, gniazdek, kostek, przerabiania szafek kuchennych, dopasowywanie maskownic, przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie, test kuchenki mikrofalowej i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej kuchenki mikrofalowej, montaż z regulacją w zabudowie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test kuchenki mikrofalowej, zabranie zużytej kuchenki mikrofalowej (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera przewodów elektrycznych, wtyczek, gniazdek, kostek, przerabiania szafek kuchennych, dopasowywanie maskownic, przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie lodówki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej lodówki do zabudowy Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Podłączenie i przygotowanie lodówki do uruchomienia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test lodówki. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera montażu w zabudowie, przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów, przerabiania mebli kuchennych itp.
Podłączenie, przygotowanie lodówki do uruchomienia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera montażu w zabudowie, przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów, przerabiania mebli kuchennych itp.
Zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce jednodrzwiowej Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru),ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia), zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce z prawej na lewą.
Zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce dwudrzwiowej Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru),ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia), zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce z prawej na lewą.
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie lodówki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej lodówki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie i przygotowanie lodówki do uruchomienia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie lodówki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test lodówki. Koszt usługi nie zawiera przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie, przygotowanie lodówki do uruchomienia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie lodówki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce jednodrzwiowej Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru),ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia), zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce z prawej na lewą.
Zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce dwudrzwiowej Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej lodówki, zabranie zużytej lodówki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru),ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia), zmiana kierunku otwierania drzwi w lodówce z prawej na lewą.
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie okapu kuchennego Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytego okapu Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego okapu kuchennego, zabranie zużytego okapu kuchennego (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie i test okapu Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego okapu kuchennego, montaż we wskazanym miejscu, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test okapu kuchennego. Koszt usługi nie zawiera przerabiania mebli kuchennych. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie, test okapu i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego okapu kuchennego, montaż we wskazanym miejscu, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test okapu kuchennego, zabranie zużytego okapu kuchennego (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera przerabiania mebli kuchennych. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie piekarnika Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytego piekarnika Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego piekarnika, zabranie zużytego piekarnika (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie i test piekarnika Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej piekarnika, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, montaż z regulacją w zabudowie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test piekarnika. Koszt Usługi nie zawiera przewodów elektrycznych, wtyczek, gniazdek, kostek, przerabiania szafek kuchennych, dopasowywanie maskownic, przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie, test piekarnika i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej piekarnika, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, montaż z regulacją w zabudowie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test piekarnika, zabranie zużytego piekarnika (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera przewodów elektrycznych, wtyczek, gniazdek, kostek, przerabiania szafek kuchennych, dopasowywanie maskownic, przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie płyty Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej płyty Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej płyty, zabranie zużytej płyty (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie kuchni (gaz/380V) i test urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej płyty, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji gazowej/elektrycznej 380V (zawór w miejscu dostępnym w pobliżu płyty/puszka w świetle szafki pod płytą w miejscu dostępnym), wpis do karty gwarancyjnej, uruchomienie i test płyty. Koszt usługi nie zawiera przewodu elektrycznego, przewodu elastycznego do gazu, przerabiania instalacji elektrycznej i gazowej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie kuchni (gaz/380V), test urządzenia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej płyty, zabranie zużytej płyty (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru), ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji gazowej/elektrycznej 380V (zawór w miejscu dostępnym w pobliżu płyty/puszka w świetle szafki pod płytą w miejscu dostępnym), wpis do karty gwarancyjnej, uruchomienie i test płyty.Koszt usługi nie zawiera przewodu elektrycznego, przewodu elastycznego do gazu, przerabiania instalacji elektrycznej i gazowej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie pralki do zabudowy Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej pralki do zabudowy Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej pralki, zabranie zużytej pralki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Podłączenie i test pralki do zabudowy Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej pralki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń (złe usunięcie grozi utratą gwarancji), podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test pralki. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera montażu w zabudowie, wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno/kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej, przerabiania mebli kuchennych itp.
Podłączenie, test pralki do zabudowy i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej pralki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń (złe usunięcie grozi utratą gwarancji), podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test pralki, zabranie zużytej pralki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera montażu w zabudowie, wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno/kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej, przerabiania mebli kuchennych itp.
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie pralki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej pralki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego, rozpakowanie nowej pralki, zabranie zużytej pralki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie do bieżącej instalacji i test pralki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego, rozpakowanie nowej pralki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń (złe usunięcie grozi utratą gwarancji), ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie pralki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test pralki. Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno- kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
 
Wypoziomowanie, podłączenie do bieżacej instalacji, test pralki i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej pralki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń (złe usunięcie grozi utratą gwarancji), ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie pralki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test pralki, zabranie zużytej pralki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno- kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie suszarki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej suszarki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej suszarki wolnostojącej, zabranie zużytej suszarki wolnostojącej (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie do bieżącej instalacji i test suszarki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej suszarki wolnostojącej, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń (złe usunięcie grozi utratą gwarancji), ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie suszarki wolnostojącej, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test suszarki wolnostojącej. Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno- kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie do bieżacej instalacji, test suszarki i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej suszarki wolnostojącej, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń (złe usunięcie grozi utratą gwarancji), ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie suszarki wolnostojącej, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test suszarki wolnostojącej, zabranie zużytej suszarki wolnostojącej (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno- kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie telewizora Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytego telewizora Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego telewizora, zabranie zużytego telewizora (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Ustawienie, podłączenie i test Telewizora Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego telewizora, ustawienie telewizora we wskazanym miejscu, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, strojenie kanałów na życzenie klienta, uruchomienie i test telewizora. Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, dodatkowego okablowania, przerabiania instalacji elektrycznej oraz montażu telewizora na stelażu. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Ustawienie, podłączenie, test Telewizora i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego telewizora, ustawienie telewizora we wskazanym miejscu, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, strojenie kanałów na życzenie klienta, uruchomienie i test telewizora, zabranie zużytego telewizora (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, dodatkowego okablowania, przerabiania instalacji elektrycznej oraz montażu telewizora na stelażu. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż na ścianie, podłączenie i test Telewizora Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego telewizora, montaż telewizora na ścianie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, strojenie kanałów na życzenie klienta, uruchomienie i test telewizora. Koszt usługi nie zawiera uchwytu do telewizora, wtyczek elektrycznych, dodatkowego okablowania oraz przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż na ścianie, podłączenie, test Telewizora i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowego telewizora, montaż telewizora na ścianie, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, strojenie kanałów na życzenie klienta, uruchomienie i test telewizora, zabranie zużytego telewizora (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera uchwytu do telewizora, wtyczek elektrycznych, dodatkowego okablowania oraz przerabiania instalacji elektrycznej. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie zamrażarki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej zamrażarki do zabudowy Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, zabranie zużytej zamrażarki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Podłączenie i przygotowanie zamrażarki do uruchomienia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test zamrażarki. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera montażu w zabudowie, przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów, przerabiania mebli kuchennych itp.
Podłączenie, przygotowanie zamrażarki do uruchomienia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test zamrażarki, zabranie zużytej zamrażarki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera montażu w zabudowie, przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów, przerabiania mebli kuchennych itp.
Zmiana kierunku otwierania drzwi w zamrażarce Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, zabranie zużytej zamrażarki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru),ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia), zmiana kierunku otwierania drzwi w zamrażarce z prawej na lewą.
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie zamrażarki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej zamrażarki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, zabranie zużytej zamrażarki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie i przygotowanie zamrażarki do uruchomienia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie zamrażarki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test zamrażarki. Koszt usługi nie zawiera przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie, przygotowanie zamrażarki do uruchomienia i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie zamrażarki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie i test zamrażarki, zabranie zużytej zamrażarki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera przerabiania instalacji elektrycznej, dodatkowych mocowań, zawiasów, uchwytów itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Zmiana kierunku otwierania drzwi w zamrażarce Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zamrażarki, zabranie zużytej zamrażarki (zużyty produkt należy odłączyć, rozmrozić i przygotować do odbioru),ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia), zmiana kierunku otwierania drzwi w zamrażarce z prawej na lewą.
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie zmywarki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej zmywarki do zabudowy Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zmywarki, zabranie zużytej zmywarki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Montaż, podłączenie i test zmywarki do zabudowy Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zmywarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test zmywarki. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno/kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej, przerabiania mebli kuchennych itp
Montaż, podłączenie, test zmywarki do zabudowy i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do Klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zmywarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test zmywarki, zabranie zużytej zmywarki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno/kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej, przerabiania mebli kuchennych itp.
Nazwa usługi Opis usługi
Dostawa z wniesieniem i rozpakowanie zmywarki Dostawa do Klienta,wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie urządzenia. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Odbiór zużytej zmywarki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zmywarki, zabranie zużytej zmywarki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie i test zmywarki Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zmywarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie zmywarki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test zmywarki. Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno- kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
Wypoziomowanie, podłączenie i test zmywarki i odbiór zużytego urządzenia Dostawa do klienta, wniesienie do mieszkania (cena obejmuje wniesienie do 4 piętra budynku mieszkalnego), rozpakowanie nowej zmywarki, ściągnięcie fabrycznych zabezpieczeń, ustawienie z regulacją we wskazanym miejscu, wypoziomowanie zmywarki, podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, uruchomienie i test zmywarki, zabranie zużytej zmywarki (zużyty produkt należy odłączyć i przygotować do odbioru). Koszt usługi nie zawiera wtyczek elektrycznych, zaworów wodnych, dodatkowych węży zasilających, przerabiania instalacji wodno- kanalizacyjnej, redukcji, przedłużek, armatury hydraulicznej itp. Na życzenie odbiór zużytego opakowania (karton, styropiany, folia).
 

powrót
x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Infolinia: 0 801 000 728
Dla kom.: 032 275 60 04

x

Jeżeli zapomniałeś hasła wpisz w poniższym polu adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji, a następnie wciśnij przycisk Dalej. Na podany adres e-mail zostenie przesłany link do strony na której będziesz mógł zmienić swoje hasło.

Email
Powtórz email
Przepisz kod z obrazka Przepisz kod z obrazka
x

 

*Wpisz adres email, na który będziesz dostawać powiadomienia o zmianie dostępności tego produktu

E-mail:

*Akceptuję regulamin sklepu mixmedia.pl

Zapisz e-mail
x

Masz jakieś sugestie/uwagi dotyczące funkcjonowania sklepu mixmedia.pl?
Napisz do nas!

Temat wiadomości*
Treść wiadomości*
Twój adres e-mail*
Kategoria zgłoszenia
Przepisz kod z obrazka przepisz kod
* pola wymagane
x

Uwaga: Nowa polityka prywatności i plików Cookies:
Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu PORTONE.PL do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk, utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu PORTONE.PL (po zalogowaniu), tworzenia i oceny efektywności naszych reklam . Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informację znajdują się w Polityce prywatności. zamknij [x]